1611010800 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmując do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Wróć do Aktualności

2014-08-08

Beetle Sunshinetour 2014

- 15 sierpnia rozpocznie się jubileuszowy zlot na który zgłosiło się już niemal 400 Garbusów trzech generacji
- Największe europejskie spotkanie Garbusów świętuje 10 rocznicę
- 3-dniowe spotkanie fanów na plaży w Travemünde z muzyką na żywo

Niebawem rozpocznie się Beetle Sunshinetour - największe spotkanie samochodów Volkswagen Beetle, New Beetle i Garbusów w Europie. Po raz dziesiąty spotkają się fani tych pojazdów na plaży morza Bałtyckiego, by wziąć udział w dużej imprezie poświęconej Volkswagenowi Beetle. W tym roku w zlocie weźmie udział gwiazda niemieckiego programu "Voice of Germany", Ole "Soul" Feddersen w duecie z Nathalie Dorra oraz zespołem. Zaprezentują oni specjalnie skomponowany utwór z okazji Sunshinetour.

Spotkanie fanów na plaży w Travemünde z roku na rok jest coraz bardziej znane i większe. W tym roku pojawi się około 400 samochodów oraz niemal 4.000 widzów. Aby każdy z niepowtarzalnych Volkswagenów znalazł dla siebie miejsce, zlot rozpocznie się tym razem na lotnisku w Lubece. Punkt końcowy parady pojazdów to Brügmanngarten w Travemünde. Oprócz muzyki na żywo granej przez zespoły Urban Beach, Projekt Caramba oraz DJa, wystąpi w tym roku ponownie Ole Feddersen z zespołem. Ole oraz Nathalie Dorra są członkami zespołu "Panik Familie" Udo Lindenberga; brali oni m.in. udział w programie "MTV Unplugged Udo Lindenberg - Live z Hotelu Atlantic".

Jednak faktycznymi gwiazdami imprezy są fani oraz ich kultowe pojazdy. Spośród setek obecnych Volkswagenów, z których najstarsze mają 60 lat, w ramach prywatnie zorganizowanej imprezy wybrany zostanie najładniejszy "plażowy Garbus". Oprócz przebrań uczestników do specyfiki Sunshinetour należą także przebrania samochodów. Czy przebranie jest błyszczące, czy wykonane szydełkiem, w stylu rockandrollowym, czy plażowym - każdy styl jest dozwolony. Najbardziej oryginalne przebranie zdobędzie trofeum zwycięzcy.

"Zawsze mnie to fascynuje, gdy widzę, ile kreatywności oraz zaangażowania wkładają uczestnicy w stworzenie niepowtarzalnego wyglądu swoich pojazdów" - mówi Gaby Kraft, organizatorka imprezy.

Volkswagen jest partnerem imprezy od roku 2005 i takĹźe w weekend od 15 do 17 sierpnia będzie w niej uczestniczył, prezentując podczas tego spotkania szczegĂłlne pojazdy. Będzie więc moĹźna zobaczyć Beetle Dune, pojazd studyjny Beetle w wersji crossowej oraz Beetle Cabrio Karmann. SzczegĂłlnie ciekawym egzemplarzem będzie Rallycross Beetle GRC. SamochĂłd ten, z silnikiem o mocy 544 KM oraz napędem na 4 koła, został opracowany przy współpracy z Andretti Autosport na potrzeby amerykańskiej klasy wyścigowej GRC. W dniach 19-20 września zadebiutuje on na wyścigach w Los Angeles. To wyścigowe auto potrzebuje jedynie 2,1 sekundy by rozpędzić się do prędkości 100 km/h. TakĹźe firmy Volkswagen ® GmbH oraz Volkswagen ZubehĂśr będą obecne na imprezie, prezentując aktualne kolekcje gadĹźetĂłw i akcesoriĂłw.

Na stronie www.beetle-sunshinetour.de dostępny jest szczegółowy program spotkania, które rozpocznie się w piątek, 15 sierpnia o godz. 18:00 na polach Brügmanngarten w Travemünde.

źródło: bank prasowy