1611356400 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmując do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Wróć do Aktualności

2013-05-07

Cztery modele Volkswagena nagrodzone podczas gali Fleet Derby

Poznań, 7 maja 2013 r. - Podczas gali FLEET DERBY 2013 w ramach flotowego testu samochodowego nagrodzono cztery modele Volkswagena: Golfa 7, Passata, Caddy oraz Transportera. Samochody te zostały wybrane przez ekspertów z branży jako najlepsze auta flotowe w swoich klasach. Żadna inna marka nie otrzymała aż tylu wyróżnień dla swoich modeli.

Ponad 80 samochodów flotowych zostało zgłoszonych do testu Fleet Derby, który odbył się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski Warszawa - Bemowo. Wszystkie auta przyporządkowano do 16 kategorii, najlepsze w swoich kategoriach wybierało jury, składające się ze 108 specjalistów z branży, wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych, przedstawicieli takich instytucji jak PSM, ITS, Automobilklub Polski, czy ZPL, PIM oraz PZPM. Większość oceniających stanowili jednak przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz doświadczeni fleet managerowie. Organizatorem eventu był wydawca magazynu Fleet - firma Fleet Meetings.

Marka Volkswagen zdecydowanie wyróżniała się w plebiscycie, jako jedyna otrzymała kilka nagród. Najlepszym samochodem flotowym segmentu C wybrano nowego Golfa, a segmentu D - Passata. Wśród samochodów użytkowych triumfowały Caddy w segmencie małych samochodów dostawczych oraz Transporter w segmencie samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,8 tony.

"Bardzo nas cieszą przyznane nagrody, gdyż świadczą o dużym zaufaniu jakim branża flotowa obdarzyła markę Volkswagen oraz o świetnych, przystosowanych do rynku i oczekiwań klientów naszych samochodach. Warto zwrócić uwagę na Golfa, najnowszy model w ofercie Volkswagena. Golf otrzymał w tym roku już kilkanaście tytułów, między innymi te najważniejsze Car of the Year oraz World Car of the Year 2013, bardzo ważnym uzupełnieniem jest nagroda przyznana przez ekspertów branży flotowej." - powiedział odbierający nagrody Paweł Miron, Regionalny Kierownik Sprzedaży marki Samochody Osobowe Volkswagen.

Jako reprezentant marki Volkswagen Samochody Użytkowe nagrody odebrał Wojciech Balcerek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - "Nagrody dla naszych samochodów to dowód ich jakości, niezawodności oraz dopasowania do potrzeb biznesowych. Z naszego portfolio modeli Caddy jest najczęściej wybieranym samochodem flotowym. Jedyne miejsce na świecie, gdzie produkuje się Caddy to Polska, a dokładnie podpoznański Antoninek. Tym bardziej cieszy fakt, że środowisko managerów parków samochodów firmowych doceniło właśnie samochód z Polski. Volkswagen Transporter to samochód legenda. Ponad 60 letnia tradycja niezawodności, wszechstronności, jakości mówi sama za siebie."

źródło: bank prasowy