1611788400 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszło¶ci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib± przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze¶nie przyjmuj±c do wiadomo¶ci, iż przysługuje mi prawo do wgl±du, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena M±drzak-Kruszona

Magdalena M±drzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Wróć do Aktualności

2017-10-26

Polska premiera Volkswagena T-Roca podczas Warsaw Moto Show 2017

Poznań - T-Roc, który jest pierwszym kompaktowym crossoverem Volkswagena po raz pierwszy został zaprezentowany szerokiej publiczności podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie we wrześniu. W najbliższy weekend samochód zadebiutuje w Polsce podczas wystawy Warsaw Moto Show, która odbędzie się na terenie Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Oficjalna premiera zaplanowana jest na godzinę 11:00 w piątek, 27 października w hali F.

T-Roc pokazuje, że crossovery nie muszą ślepo naśladować aut terenowych. T-Roc udanie łączy stylistykę SUV-a z dynamizmem i proporcjami sportowych coupé. Ze sportem łączą go też turbodoładowane silniki o mocy nawet 190 KM i napęd na cztery koła 4MOTION. Taki napęd to skarb zwłaszcza w terenie, ale nie tylko. Nie do przecenienia są też liczne systemy asystujące oferowane do T-Roca. Do wyposażenia seryjnego należą Front Assist, czyli system monitorujący przestrzeń przed autem z funkcją awaryjnego hamowania, w przypadku gdy kierowca nie zauważy przeszkody, a także Lane Assist, czyli asystent utrzymywania pasa ruchu.

T-Roc świetnie wpisuje się w segment kompaktowych SUV-ów dzięki znakomitym proporcjom. Jego wymiary wynoszą odpowiednio 4234 mm długości, 1819 mm szerokości i 1573 mm wysokości, a rozstaw osi mierzy 2590 mm. Oznacza to wystarczającą ilość miejsca do przewiezienia kabinie T-Roc'a pięciu pasażerów. Na przednich fotelach siedzi się tak, jak lubią użytkownicy SUV-ów, czyli wysoko. Pod względem pojemności bagażnika T-Roc również oferuje jedne z najlepszych parametrów w klasie - jego pojemność liczona do górnej krawędzi oparcia kanapy wynosi 445 l, a po jego złożeniu wzrasta do 1.290 litrów.

Volkswagen opublikował już cenniki T-Roca. Podstawowa wersja wyposażona w turbodoładowany, benzynowy silnik TSI o mocy 115 KM kosztuje 76.490 zł. T-Roc oferuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wiele innowacyjnych systemów asystujących jest seryjna. W standardzie auto wyposażone jest między innymi w system monitorowania przetrzeni przed samochodem Front Assist (z funkcją awaryjnego hamowania w mieście oraz funkcją wykrywania pieszych), asystenta toru jazdy Lane Assist, światła do jazdy dziennej w technologii LED, klimatyzację, czujnik deszczu, system radiowy z 6,5 calowym, kolorowym ekranem dotykowym, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, regulowane elektrycznie i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne.

Opcjonalnie T-Roc może być wyposażony w najnowszej generacji systemy multimedialne ze szklanymi ekranami o przekątnej 8 cali, czy cyfrowe wskaźniki - Active Info Display nowej generacji (standard dla wersji Premium). Na uwagę zasługują bardzo zaawansowane systemy jak asystent jazdy w korku czy Emergency Assist, który przejmuje kontrolę nad prowadzeniem i bezpiecznie zatrzymuje auto, gdy kierowca np. zasłabnie. Te rozwiązania spotykane były wcześniej w samochodach z wyższych segmentów.

Pod maską T-Roca mogą się znaleźć silniki o mocy od 115 do 190 KM. Oprócz podstawowego 1.0 TSI (moc 85 kW/115 KM) klienci mogą zdecydować się także na benzynowe jednostki napędowe 1.5 TSI o mocy 110 kW/150 KM i 2.0 TSI o mocy 140 kW/190 KM (seryjnie współpracująca z 7-stopniową przekładnią dwusprzęgłową i oferowana wyłącznie z napędem na cztery koła 4MOTION) lub wysokoprężny silnik 2.0 TDI osiągający moc 110 kW/150 KM (również seryjnie współpracujący z 7-stopniową skrzynią biegów DSG i dostępny wyłącznie z napędem na cztery koła 4MOTION).

Targi Warsaw Moto Show, które odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie będą III edycją tej imprezy. Podczas poprzednich edycji Warsaw Moto Show, targi odwiedziła rekordowa liczba osób - łącznie ponad 300 tysięcy.

źródło: bank prasowy