1611183600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszło¶ci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib± przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze¶nie przyjmuj±c do wiadomo¶ci, iż przysługuje mi prawo do wgl±du, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena M±drzak-Kruszona

Magdalena M±drzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Wróć do Aktualności

2016-06-02

Showcar Volkswagena CES 2016 wyróżniony tytułem Interior Design of the Year Samochody Koncepcyjne


O charakterze tego modelu decydują intuicyjny system obsługi oraz nowy rodzaj wnętrza
NagrodÄ™ przyznano w Stuttgarcie podczas Automotive Interiors Expo 2016


Poznań, 2 czerwca 2016 r. Wyznaczający trendy na przyszłość nowy rodzaj wnętrza koncepcyjnego modelu CES 2016 został uhonorowany nagrodą Interior Design of the Year . Wręczono ją w Stuttgarcie podczas targów Automotive Interiors Expo 2016 , podczas których nagradzani są najlepsi designerzy świata, a także największe innowacje i najlepsze produkty stanowiące element wyposażenia samochodowych wnętrz.

Showcar CES 2016 w fascynujący sposób prezentuje możliwości Volkswagena dotyczące przyszłych rozwiązań. Patrząc na ten projekt, możemy być pewni, że kolejne generacje technologii oraz urządzeń stosowanych we wnętrzach samochodów Volkswagena będą nas zachwycać tymi słowami Graham Johnson, dyrektor firmy organizującej targi, odpowiedzialny za Automotive Interior Awards uzasadnił decyzję jury, w którym zasiada 17 czołowych dziennikarzy z kilku krajów, zajmujących się tematyką samochodową i designem; głosują oni w sześciu kategoriach.

Na początku roku Volkswagen przedstawił w Las Vegas innowacyjny model studyjny CES 2016, dający wyobrażenie o przyszłych pojazdach elektrycznych marki. Charakterystycznym elementem koncepcyjnego auta wyznaczającego przyszłe trendy w motoryzacji jest intuicyjny system obsługi pokładowych urządzeń i multimediów oraz nowa koncepcja wnętrza. Drzwi przesuwają się automatycznie po wykonaniu odpowiedniego ruchu ręką ukazując wnętrze bardziej przypominające luksusową lożę niż kabinę samochodu. Jeśli na przykład pasażer siedzący obok kierowcy zechce porozmawiać z osobami siedzącymi z tyłu, będzie mógł po prostu odwrócić fotel. Z tyłu, na miękkiej wykładzinie znajdują się dwa klasyczne fotele oraz siedzenie umieszczone wzdłużnie do kierunku jazdy. W wewnętrznej ścianie nadwozia zainstalowano z kolei wielkoformatowy ekran o przekątnej 34 cali.

W imieniu marki Volkswagen oraz zespołu stylistów kierowanego przez głównego stylistę Klausa Bischoffa nagrodę odebrali Tomasz Bachorski, szef działu projektowania wnętrz oraz Gustav Hofmann, szef działu Interface Design.
źródło: bank prasowy