1611183600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmując do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Wróć do Aktualności

2015-06-25

Volkswageny na wybiegu - warszawscy dealerzy Volkswagena partnerami Warsaw Fashion Street

Poznań, 25 czerwca 2015 r. - Główni partnerzy Warsaw Fashion Street - dealerzy Volkswagena w Warszawie: Chylińscy, Krotoski-Cichy, Porsche Połczyńska, Rowiński-Wajdemajer, Sobiesław Zasada i Szewczyk Auto - zapraszają w dniach 27-28 czerwca na ulicę Nowy Świat. Wzdłuż deptaku będą wyeksponowane najnowsze modele marki Volkswagen. Na miejscu będzie można także skorzystać z konsultacji ze sprzedawcami oraz zapoznać się z ofertą finansową Volkswagen Bank.

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które odbędzie się już po raz dziesiąty. Dzięki niemu modę z pierwszych stron magazynów dla kobiet można podziwiać na żywo. Każda z edycji Warsaw Fashion Street ma motyw przewodni. Tematem tegorocznej, jubileuszowej, jest klasyka w modzie i w muzyce. Pokazy mody będą przeplatane koncertami i występami zaproszonych artystów.

Wzdłuż ulicy Nowy Świat będą wyeksponowane najnowsze auta marki Volkswagen. Jedną z głównych atrakcji będzie niewątpliwie jedyny egzemplarz zarejestrowanego w Polsce modelu XL1. Auto, które właśnie zdobyło tytuł "Samochodu Roku Playboya" w kategorii "EKO" jest najoszczędniejsze na świecie. XL1 zużywa średnio zaledwie 0,9 l oleju napędowego na 100 km. Samochód, niemal w całości skonstruowany z włókna węglowego i z innych bardzo lekkich materiałów, waży jedynie 795 kg.

Oprócz seryjnych modeli w typowych wersjach wyposażenia będzie można podziwiać także nietypową kolekcję aut w modowych aranżacjach. Odwiedzający Warsaw Fashion Street będą mogli zrelaksować się w namiocie Volkswagena, w którym zorganizowane będą atrakcje dla dzieci. Przez cały weekend dealerzy zapewnią odwiedzającym konsultacje ze sprzedawcami oraz możliwość zapoznania się z ofertą modelową oraz finansową, przygotowaną przez Volkswagen Bank.