1575759600 vs 1434232800 page:dzial_czesci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbdne do obsugi powyszego zgoszenia. Wysanie formularza jest rwnoznaczne z wyraeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rwnie w przyszoci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib przy
ul. Poczyskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednoczenie przyjmujc do wiadomoci, i przysuguje mi prawo do wgldu, wstrzymania przetwarzania oraz usunicia w/w danych osobowych.

Magdalena Mdrzak-Kruszona

Magdalena Mdrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Dziau Sprzeday

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Pirkowski

Mariusz Pirkowski
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Oprogramowanie - części zamienne i akcesoria Volkswagen dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych

Dla naszych stałych klientów (warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych) posiadamy w ofercie oprogramowanie komputerowe, które w znaczący sposób ułatwia dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Volkswagen i Audi.

W ofercie posiadamy:

  1. Program PartsLink - jest to elektroniczny program służący do ustalania numerów katalogowych części zamiennych samochodów z grupy Volkswagen AG oraz 13 marek innych koncernów.
  2. Program Etos - jest to elektroniczny program służący do ustalania numerów katalogowych części zamiennych dla samochodów z grupy Volkswagen AG: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.

Informacji dotyczących udostępnienia w/w oprogramowania udziela:

Skontaktuj si z naszym doradc

Marcin Janicki Marcin Janicki
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 31
marcin.janicki@porscheinterauto.pl



Tomasz Raszewski Tomasz Raszewski
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 34
tel. kom. 668 859 338
tomasz.raszewski@porscheinterauto.pl

Tomasz Ryniec Tomasz Ryniec
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 39
tel. kom. 696 116 467
tomasz.ryniec@porscheinterauto.pl

Damian Wysz Damian Wysz
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 33
tel. kom. 797 975 564
damian.wysz@porscheinterauto.pl

Artur Spruta Artur Spruta
Doradca serwisu
artur.spruta@porscheinterauto.pl