1611183600 vs 1434232800 page:promocje-serwisowe
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmując do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

WYPOŻYCZALNIA BOXÓW DACHOWYCH VOLKSWAGEN

Oferujemy wynajem bagażników dachowych firmy THULE/Volkswagen przeznaczonych do samochodów osobowych.

Jeżeli:

  • Nie masz gdzie przechowywać BOX-u.
  • Będziesz wykorzystywał swój BOX tylko przez 2-3 tygodnie w roku.
  • Lubisz być obsłużony na najwyższym poziomie bez brudzenia sobie rąk - montaż w cenie wynajmu.
  • Chcesz przetestować bagażnik przed jego zakupem.

TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

  • Bagażniki wynajmujemy na dowolny okres, wskazany przez klienta (minimum 3 dni).
  • Odbiór i zwrot bagażnika w zakresie klienta.

Zapoznaj się z regulaminem wypożyczalni boxów VOLKSWAGEN.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Marcin Janicki Marcin Janicki
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 31
marcin.janicki@porscheinterauto.pl



Tomasz Raszewski Tomasz Raszewski
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 34
tel. kom. 668 859 338
tomasz.raszewski@porscheinterauto.pl

Tomasz Ryniec Tomasz Ryniec
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 39
tel. kom. 696 116 467
tomasz.ryniec@porscheinterauto.pl

Damian Wysz Damian Wysz
Doradca serwisu
tel. 61 846 01 33
tel. kom. 797 975 564
damian.wysz@porscheinterauto.pl

Artur Spruta Artur Spruta
Doradca serwisu
artur.spruta@porscheinterauto.pl