1566424800 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbdne do obsugi powyszego zgoszenia. Wysanie formularza jest rwnoznaczne z wyraeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rwnie w przyszoci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib przy
ul. Poczyskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednoczenie przyjmujc do wiadomoci, i przysuguje mi prawo do wgldu, wstrzymania przetwarzania oraz usunicia w/w danych osobowych.

Magdalena Mdrzak-Kruszona

Magdalena Mdrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Dziau Sprzeday

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Pirkowski

Mariusz Pirkowski
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Porsche Obornicka
ul. Obornicka 249
60-693 Poznań

Doradcy Serwisowi

Damian ukarski
Kierownik Serwisu

tel. kom.: 538 285907
damian.lukarski@porscheinterauto.pl

Anna Galubiska
Asystentka Serwisu

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 606 917 348
anna.galubinska@porscheinterauto.pl

Adrian Skorubski
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 61 846 01 47
tel. kom.: 606 916 474
adrian.skorubski@porscheinterauto.pl

Ryszarda Rogoziska
Asystentka Serwisu

tel.: 618460140
ryszarda.rogozinska@porscheinterauto.pl

Marcin Janicki
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 606 918 602
marcin.janicki@porscheinterauto.pl

Tomasz Raszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 668 859 338
tomasz.raszewski@porscheinterauto.pl

Tomasz Ryniec
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tomasz.ryniec@porscheinterauto.pl

Szymon Zawilak
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 696 251 823
szymon.zawislak@porscheinterauto.pl

Damian Wysz
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 797 975 564
damian.wysz@porscheinterauto.pl