1596664800 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmując do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Porsche Obornicka
ul. Obornicka 249
60-693 Poznań

Doradcy Serwisowi

Damian Łukarski
Kierownik Serwisu

tel. kom.: 538 285907
damian.lukarski@porscheinterauto.pl

Anna Galubińska
Asystentka Serwisu

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 606 917 348
anna.galubinska@porscheinterauto.pl

Adrian Skorubski
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 61 846 01 47
tel. kom.: 606 916 474
adrian.skorubski@porscheinterauto.pl

Wiktoria Biernacka
Asystentka Serwisu

tel.: 61 846 01 40
wiktoria.biernacka@porscheinterauto.pl

Marcin Janicki
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 606 918 602
marcin.janicki@porscheinterauto.pl

Tomasz Raszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 668 859 338
tomasz.raszewski@porscheinterauto.pl

Tomasz Ryniec
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tomasz.ryniec@porscheinterauto.pl

Szymon Zawiślak
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 696 251 823
szymon.zawislak@porscheinterauto.pl

Artur Kolanda
Doradca Serwisowy

tel. kom.: 882 352 910
artur.kolanda@porscheinterauto.pl

Damian Wysz
Doradca Serwisowy

tel.: 61 846 01 40
tel. kom.: 797 975 564
damian.wysz@porscheinterauto.pl